Yale 3 niiskuskindlat General Security Y220B tabalukku samale võtmele

41.47 

Price in the last 30 days is the same as current

Assa Abloy Palmett Lukud

Kirjeldus

Yale 3 niiskuskindlat General Security GY220 tabalukku samale võtmele

3 niiskuskindlat tabalukku GY220/51/118/3, mis on avatavad sama võtmega.

Lamineeritud terasest korpus on kaetud niiskuskindla kattega. Korpuse mõõdud 53 x 49 x 35mm, luku kogukõrgus 77 mm, sanga läbimõõt 6 mm

Omadused: lamineeritud korpuse ja tugevdatud terasest aasaga niiskuskindel tabalukk, sobib kohtadesse kus vajatakse üldist turvalisust

Yale General Security klassi tabalukud pakuvad turvalisi ja funktsionaalseid lahendusi kõikjal, kus korralikku tabalukku vaja võiks minna. Selle klassi tabalukud on hea turvataseme ja korrosioonikindlusega, siia kategooriasse kuulub ka niiskuskindlate tabalukkude seeria.

Yale’i tootevalikus on ligi 100 erineva funktsiooni ja turvatasemega tabaluku, alustades pisematest lukkudest kohvritele, lõpetades massiivsete kõrgturvaliste tabalukkudega ladudele ja garaazidele. Vastavalt turvalisusele on kõik tabalukud jaotatud 3 klassi: handy, general ja high security. Kõik tabalukud on läbinud katsetused vastavalt Yale’i rahvusvahelisele standardile. Lisaks suur valik tabalukkude krampe nii eraldi kui ka komplektis koos lukkudega. Valikus on ka “mitmikpakendid” ehk 2, 3 või 4 sama võtmega avatavat tabalukku ühes pakendis. Eraldi tähelepanu väärivad niiskuskindlad tabalukud, mis on eriti kasulikud tooted arvestades meie raskeid ilmastikuolusid sügistalvedel.

 

General Security klassi tabalukud pakuvad turvalisi ja funktsionaalseid lahendusi kõikjal, kus korralikku tabalukku vaja võiks minna. Selle klassi tabalukud on hea turvataseme ja korrosioonikindlusega, siia kategooriasse kuulub ka niiskuskindlate tabalukkude seeria.

Lisainfo

Kaal 0.811 kg
Mõõtmed 0.3 × 0.15 × 0.06 cm
Brand

Assa Abloy

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…