Yale General Security niiskuskindlad tabalukud, seeria GY220

11.35 16.15 

Puhasta
Assa Abloy Palmett Lukud

 
Niiskuskindel tabalukk, lamineeritud terasest korpus on kaetud niiskuskindla kattega. Korpuse laius 51, 61 ja 71 mm, 3 võtit, kahepoolne lukustus.
Omadused: lamineeritud korpuse ja tugevdatud terasest aasaga niiskuskindel tabalukk, sobib kohtadesse kus vajatakse üldist turvalisust
General Security klassi tabalukud pakuvad turvalisi ja funktsionaalseid lahendusi kõikjal, kus korralikku tabalukku vaja võiks minna. Selle klassi tabalukud on hea turvataseme ja korrosioonikindlusega, siia kategooriasse kuulub ka niiskuskindlate tabalukkude seeria.
Yale’i tootevalikus on ligi 100 erineva funktsiooni ja turvatasemega tabaluku, alustades pisematest lukkudest kohvritele, lõpetades massiivsete kõrgturvaliste tabalukkudega ladudele ja garaazidele. Vastavalt turvalisusele on kõik tabalukud jaotatud 3 klassi: handy, general ja high security. Kõik tabalukud on läbinud katsetused vastavalt Yale’i rahvusvahelisele standardile. Lisaks suur valik tabalukkude krampe nii eraldi kui ka komplektis koos lukkudega. Valikus on ka “mitmikpakendid” ehk 2, 3 või 4 sama võtmega avatavat tabalukku ühes pakendis. Eraldi tähelepanu väärivad niiskuskindlad tabalukud, mis on eriti kasulikud tooted arvestades meie raskeid ilmastikuolusid sügistalvedel.
Korpuse laius

51 mm, 61 mm, 71 mm