Assa Abloy volitatud partner Palmett Lukud

Assa Abloy volitatud partner on tehase poolt heaks kiidetud Assa Abloy grupi toodete edasimüüja ja paigaldaja. Partneril on õigus valmistada lukusüsteeme ning ettevõte garanteerib kõrge töökvaliteedi.

Tavakodanik. Sinu jaoks on see kauplus või büroo, kust saab head nõu ja kvaliteetse lukutoote koos paigaldusega.

Arhitekt ja sisearhitekt. Alati hea koostööpartner, kellega koostöös leitakse ka kõige lennukama ideega sobiv lukustuslahendus. Võimalik tellida ka lukustusprojekte.

Uksetootja. Teie tark ja vajalik partner, kes aitab valida kliendile parima ja pakub head toodet hea hinnaga.

Ehitaja. Usaldusväärne, teadlik ja kohusetundlik alltöövõtja – alati valmis “võtmeid kätte andma”.

Kvaliteet ja turvalisus

Ehitusturul toimuvad pidevalt muutused, kord on vaja kallist ja kvaliteetset, siis jälle odavat ja keskpärast. Konkurents on tihe ja sunnib otsima odavaid lahendusi.

Assa Abloy volitatud partnerid turvalisuse ja kvaliteedi arvelt mööndusi ei tee, küll aga otsivad optimaalseid lahendusi, et ka hind oleks õiglane.

Assa Abloy vollitatud partnerid omavad tehase sertifikaati ning neil on kohapeal õigus valmistada lukusüsteeme (sealhulgas patenteeritud).

Patenteeritud võtmekontrolliga lukusüsteemide vastu on viimasel ajal eriti elav huvi. Patenteeritud lukusüdamikega saab klient kaasa võtmekaardi (sertifikaadi) ning ainult kaardi alusel on võimalik tellida lisavõtmeid.

X