Yale General Security GY125 mitmekihilisest lamineeritud terasest tabalukud, 3 tk pakis

36.09 

Price in the last 30 days is the same as current

Assa Abloy Palmett Lukud

General Security klassi tabalukud pakuvad turvalisi ja funktsionaalseid lahendusi kõikjal, kus korralikku tabalukku vaja võiks minna. Selle klassi tabalukud on hea turvataseme ja korrosioonikindlusega. Tarneaeg on ligikaudu 5 tööpäeva.

Kirjeldus

General Security klassi tabalukud pakuvad turvalisi ja funktsionaalseid lahendusi kõikjal, kus korralikku tabalukku vaja võiks minna. Selle klassi tabalukud on hea turvataseme ja korrosioonikindlusega, siia kategooriasse kuulub ka niiskuskindlate tabalukkude seeria.
Põhiandmed:
Mitmekihilisest lamineeritud terasest, korrosioonikindla korpusega, aasaga tabalukud
3 võtit
Kahepoolne lukustus
Omadused:
Lamineeritud korpusega
Tugevdatud terasest aasaga tabalukk
Sobib kohtadesse kus vajatakse üldist turvalisust
Yale’i tootevalikus on ligi 100 erineva funktsiooni ja turvatasemega tabalukku, alustades pisematest lukkudest kohvritele, lõpetades massiivsete kõrgturvaliste tabalukkudega ladudele ja garaažidele. Vastavalt turvalisusele on kõik tabalukud jaotatud 3 klassi: handy, general ja high security. Kõik tabalukud on läbinud katsetused vastavalt Yale’i rahvusvahelisele standardile. Lisaks suur valik tabalukkude krampe nii eraldi kui ka komplektis koos lukkudega. Valikus on ka “mitmikpakendid” ehk 2,3 või 4 sama võtmega avatavat tabalukku ühes pakendis. Eraldi tähelepanu väärivad niiskuskindlad tabalukud, mis on eriti kasulikud tooted arvestades meie raskeid ilmastikuolusid sügistalvedel.

Lisainfo

Brand

Assa Abloy

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…