-20%

KOMPLEKT ASSA 565 LUKURAAMILE

159.61 252.22 

30-päeva odavaim hind: 159.61 

Assa Abloy Palmett Lukud

Description

Komplekt Assa Abloy 565 Classic lukuraamile


Komplekti kuuluvad:


Paljud valmisuksed müüakse koos ASSA 565 lukuraamiga (seda nimetatakse ka lukukorpuseks või lukusüdameks). Ukse lengis on sel juhul ka lukuraami vastus. Komplekteerisime teie jaoks variandid, mis sobivad ASSA 565 lukuraamiga, tingimusel, et ka ukselengis on lukuraami vastus olemas. Kui see puudub, pöörduge palun vastava märkusega, ning me lisame vajamineva toote teie tellimusele.
ASSA 565 on lukustuskeele ja lingi kaldkeelega tavaluraam. Ukse lukustamine on võimalik võtmest (mõlemalt poolt ust) või väändenupust (seestpoolt). Lahtilukustamisel võtit või väändenuppu 90° pöörates liiguvad sisse nii lukustus- kui lingikeel. Lingile vajutades liigub ainult lingikeel. Tapikaugus on 50 mm ja lukuraami pinnakate on tsink.
ASSA 565 on enimkasutatav ASSA tavalukuraam . Kasutusala: kaupluste, korterite, kontorite lukustatavad vaheuksed, korrusmajade trepikodade uksed. Korterite ja eramajade välisustele on turvalisuse huvides soovitav paigaldada lisalukk.
Selleks, et ASSA 565 lukuraam + vastus komplekteerida töötavaks lukukomplektiks, on teil vaja juurde osta lukusüdamik, lukusüdamiku katted ning ukselingid.

Südamikukõrguse mõõtmine

Additional information

Pinnakate

, , , ,

Brand

Assa Abloy

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

You may also like…