Asenduskomplekt Abloy 451S lukuraami vahetuseks

49.80 

Price in the last 30 days is the same as current

Description

Abloy 451S lukukomplektid on tehase poolt tootmisest maha võetud ja neid pole enam müügivõrkudes saada.


Siin kirjeldatud asenduskomplektidega saate vähese kulu ja vaevaga kulunud lukukomplekti välja vahetada.

Pakutud komplektid sobivad siis, kui olemasolevad ukselingid ja ülemine lukusüdamik on töökorras, ning te ei soovi kahesüsteemset turvalist lukustust.

Kui soovite sama taseme turvalukku, siis palun vaadake Entre lukukomplekte. Entre lukukomplektidele on vaja osta juurde 1 küljekatteplaat, et katta erinevused ukse sisse tehtud aukudes.

Meie pakutud asenduskomplekti kuuluvad lukuraam ja kaks lihtsat küljekatteplaati. Fotol on ASSA 565 lukuraam komplekti kuuluva katteplaadiga (link, südamik ja väändenupp komplekti ei kuulu, sest need saate te ära kasutada vanalt lukult).

NB! Antud toode on teie vana lukuraami asendamiseks, mitte sama lukuraam!


Kahesüsteemseks lukukomplektiks loeme lukku, kus on ühes komplektis ühendatud nii turvalukusüsteem kui ka tava(käigu)lukusüsteem.

Abloy 451S lukukomplektil oli see lahendatud nii, et lukuraami ülemises osas asetses tava(käigu)lukk. Südamik avanes/sulgus väljastpoolt võtmega ja seestpoolt väändenupuga. Selline lukustus on vajalik selleks, et pääseksite paanikaolukorras kiiresti ruumist välja. Luku allosas oli aga turvalukk, mõlemalt poolt lukustuv südamik. Turvalukk on välja töötatud teie vara paremaks kaitseks.

Tavaliselt soovitatakse sama tulemuse saamiseks paigaldada ukse allosasse käigulukk ja veidi kõrgemale turvalukk (või vastupidi). Varem mainitud Assa Entre lukukomplektid on samamoodi kahesüsteemsed, nagu Abloy 451S, see tähendab, et samas lukukomplektis on nii turvalukustuse võimalus kui ka käigulukustuse võimalus.

Additional information

Brand

Assa Abloy

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

You may also like…