-14%

Lukumoodul ja Yale Connect Wi-Fi Bridge

164.00 

30-päeva odavaim hind: 183.00 

Tootekood: 05-C00A-4-02-88-11 Kategooria: Sildid: , ,

Digitaalsele võtmevabale turvalukule Yale Doorman V2N on lisandunud mobiiliga avamise võimalus, mis laiendab ja lihtsustab ka kasutajate haldamise võimalusi. Selleks tuleb lisada juba olemasolevale Yale Doorman V2N nutilukule lisamoodul ja WiFi Bridge ning alla tõmmata tasuta mobiilirakendus Yale Home.

Description

Yale Doorman V2N mobiiliga avamise lisamoodul ja Yale Connect WiFi Bridge


Digitaalsele võtmevabale turvalukule Yale Doorman on lisandunud mobiiliga avamise võimalus, mis laiendab ja lihtsustab ka kasutajate haldamise võimalusi. Selleks tuleb lisada juba olemasolevale Yale Doorman V2N komplektile lisamoodul ja WiFi Bridge ning alla tõmmata tasuta mobiilirakendus Yale Home. Lisamoodul muudab Yale Doorman V2N nutiluku sarnaseks Yale Doorman L3S-ile.

Yale Home rakendusega ja Wi-Fi-juhtimisseadmega saate oma ukse lukustada või avada, jagada digitaalseid võtmeid pere ja sõpradega, saada teateid, kui keegi koju tuleb ja veel rohkem – kõik ühest mobiilirakendusest. Olenemata sinu asukohast maailmas. Alati on kõik kontrolli all.

Lukustamine, avamine ning luku haldamine toimuvad telefonist läbi interneti, see tähendab, et saate kasutajaõigusi muuta, lisada ning kustutada ka kodust kaugel. Loomulikult säilivad ka kiibi ning koodiga avamine, kuid nüüd on võimalik mobiilist jälgida, kes, millal ja kuidas on lukku avanud. Samuti näitab rakendus, kas uks on hetkel avatud, suletud või lukus. Nii on hea ülevaade, kas lapsed on koju jõudnud ning ega nad juhuslikult ust lahti ei unustanud.

Yale Home rakendus võimaldab anda ka ajalisi sissepääsu õigusi, nt saab määrata konkreetse kiibi või koodi ust avama vaid kolmapäeval kella kahest kella kuueni.

  • Alustamiseks laadiga alla YALE HOME rakendus.
  • Haldamine kolib mobiili. WiFi Bridge otsib mooduli ise välja, raadius 30 m.
  • Üks kasutajakonto mobiilirakenduses haldab ühte kontrollekskust (ühe keskusega on seotud üks konto)
  • Ukse avamiseks mobiilis on vaja valida uks, libistada ning panna kood (keegi ei saa ilma PIN koodi teadmata telefonist ust avada)
  • 30 päeva ajalugu mobiilirakenduses, mis näitab kes, millal ja kuidas luku avas. Märguanded luku kasutamisel (push notification)
  • Näitab, kas uks on avatud/suletud/lukus
  • Rakenduses saab määrata ajalise piirangu, nt kood kehtib esmaspäeviti kella kahest kella kuueni.
  • Kasutajat saab blokeerida, ka ajutiselt
  • Kui pole internetti/elektrit, saab koodi ja kiibiga ikka sisse
  • Üks lukk on seotud ainult ühe kontrollkeskusega

Yale Home rakenduse kasutamine:

Yale Doorman – lisamooduli lisamise juhend


Tarneaeg on ligikaudu 5 tööpäeva.


Piltidel on illustreeriv tähendus.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

You may also like…