Assa Abloy lukupuhastaja/sulatusvahend 50 ml

53.59 

Saadaval järeltellimisel

Assa Abloy Palmett Lukud

Assa Abloy lukupuhastaja/sulatusvahend 50 ml


Lukusüdamiku hooldus
Lukusüdamikku tuleb puhastada ja õlitada vähemalt kaks kord aastas, raskendatud tingimustes või tolmuses keskkonnas kord kuus.
Lukusüdamiku puhastamiseks tuleb kasutada Assa Abloy lukupuhastajat ja õlitamiseks Assa Abloy lukuõli. Teised puhastus- või määrdeained võivad rikkuda südamiku ning garantii kaotab kehtivuse.

Puhastamise/õlitamise protseduur
Pritsige lukusüdamikku piisaval hulgal Assa Abloy puhastusvahendit (piisaval hulgal: nii et vahendit südamikust veidi ka välja voolab). Torgake võti lukusüdamikku, ning tõmmake välja. NB! Võtit ei tohi mingil juhul südamikus keerata – nii ajate mustuse südamikus laiali ning südamik võib kinni kiiluda. Puhastage võti. Korrake protseduuri seni, kuni mustust võtme külge enam ei jää. Pritsige lukusüdamikku piisaval hulgal Assa Abloy lukuõli. Korrake võtmega 1-2 korda puhastusliigutust ning seejärel keerake võtit südamikus (näiteks lukku kinni/lahti keerates).


Lukusüdamiku puhastuse ja õlitamise sagedus sõltub luku kasutamise tihedusest ja ümbritsevast keskkonnast. Soovitav on korteriuste lukke õlitada vähemalt kord aastas. Tiheda kasutusega ukselukud, näiteks korrusmajade välisuksed vajavad õlitamist kolm kuni neli korda aastas.

ASSA puhastus- ja sulatusvahend on tänuväärt abivahend nii suvel kui talvel, sobib lukusüdamike puhastamiseks ja jää sulatamiseks.
* Eemaldab kiiresti tolmu ja mustuse
* Sulatab jää

ASSA lukuõli on mõeldud igat tüüpi lukusüdamike õlitamiseks ja puhastamiseks.
* Efektiivne: ühekordne kasutamine annab kiire tulemuse
* Ei seo mustust ega tolmu
* Külmumiskindel
* Veekindel
* Enne kasutamist loksutada!

Pärast sulatusvahendit tuleb kindlasti kasutada lukuõli!