Assa lukuraamide üldinfo - lukuraamid, mis on hinnatud ja nõutud

Lukuraamide ja tarvikute standardsete mõõtude ning kinnituste tõttu on neid omavahel lihtne kombineerida, 36 põhimudeli baasil saate komplekteerida üle 24 000 erineva lukukomplekti.

Lukuraamid on kõrge turvalisusega, neil on tugevdatud terasest kolmekihiline lukukeel, korrosioonikindluse tagamiseks on kõik osad töödeldud kuum- ja külmtsinkimismeetodil, tulekindluse tagamiseks ei ole kasutatud plastmassosi. Lukukomplekti konstruktsiooni tugevuse tagavad südamike, südamikukatete ja linkide lukuraami läbivad kinnituspoldid. Assa lukuraamid vastavad Rootsi turvastandardile SS3322.

Assa lukuraame saate kasutada nii metall kui puitustel ja enamus lukuraame on võimalik tellida koos lukukeele asendid lugeva mikrolülitiga, mida saab ühendada signalisatsiooni ja muude kontrollsüsteemidega. Assa Classic seeria lukuraamid on 28 ja 50 mm backset´ga, Assa Connect (varasem nimetus Evolution) seeria lukuraamid on 35, 50 ja 70 mm backset´iga.


 

Assa Connect lukuraamid on valmistatud patenteeritud tehnoloogiat ja konstruktsiooni kasutades (20 erinevat patenti!) ning vastavad standardile SS3522 klass 4 ja EN12209 klass 5.Saadaval kolmes mõõdus backset´ga 35, 50, 70 mm. Nii moodul- kui kitsasprofiillukkude valikus on olemas kõik lukustusfunktsioonid.

Lukuraamide konkskeel on eriline - alt üles liikudes väldib ukse vajumisel tekkivaid probleeme, uks ei jää raami külge rippuma lisaks hoiab konkskeel ust tugevalt raamis ega lase seda lõõtsana lahti kangutada. Turvalukuraamide keel on tugevdatud,lahtimurdmiskatsel jõuga üle 700 kg keel blokeerub ja seejärel peab vastu 2 tundi.

Kõikidel lukuraami laiustel on lingi-südamiku vahekaugus sama ja lukustuskeel asub alati raami keskel, lukustuskaldkeelega raamidel on olemas stopperkeeleke.Isereguleeruv lingikeel liigub sujuvalt ja on pika tööeaga, kaheosalise lingikara funktsioon on olemas kõikidel backset´idel.

Enamus raame võimalik tellida koos mikrolülitiga, mida saab ühendada signalisatsiooni ja muude kontrollsüsteemidega. 

Assa Connect lukuraamid jagunevad järgmiselt (vajuta nimetusele ja jõuad hinnakirjadeni): iselukustuvad raamid Connect 200, tavaraamid Connect 300, turvaraamid Connect 400, kaheosalise lingikaraga raamid Connect 600, evakuatsiooniraamid Connect 700 ja mootorlukuraamid Connect 800


 

Classic seeria moodulsüsteemis lukuraamid lihtne ja ökonoomne valik projekteerijale, uksevalmistajale või kasutajale. Neid lukuraame on lihtne paigaldada ka mittestandartsetele ustele, sest saate valida erineva paksusega katted ning pikendused. Classic seeria lukuraamid liigitatakse Classic täisuste lukuraamideks ja Classic kitsasprofiil lukuraamideks

Vaata Classic lukuraamide hinnainfot täisustele siit ja kitsasprofiilustele siit

 

Vaata ABLOY lukuraame siit

Dorma ja Wilka lukuraame siit ning GU-BKS lukuraame siit

 


http://buy-steroids.org