Gaja Standard ruloo CAFE LATTE

(0)

Gaja Standard ruloo CAFE LATTE Ruloo on spetsiaalsest materjalist mis kaitseb kangast pleekimise ja määrdumise eest. Väga kergelt hooldatav. Paigaldamine toimub kruvimise teel kas seinale või lakke. Kõik paigalduseks vajalik on komplektis olemas.

20.50 43.60 

Gaja Standard ruloo CHERRY

(0)

Gaja Standard ruloo CHERRY Ruloo on spetsiaalsest materjalist mis kaitseb kangast pleekimise ja määrdumise eest. Väga kergelt hooldatav. Paigaldamine toimub kruvimise teel kas seinale või lakke. Kõik paigalduseks vajalik on komplektis olemas.

18.80 34.88 

Gaja Standard ruloo CHOCOLATE

(0)

Gaja Standard ruloo CHOCOLATE Ruloo on spetsiaalsest materjalist mis kaitseb kangast pleekimise ja määrdumise eest. Väga kergelt hooldatav. Paigaldamine toimub kruvimise teel kas seinale või lakke. Kõik paigalduseks vajalik on komplektis olemas.

16.40 34.88 

Gaja Standard ruloo RIPE PEAR

(0)

Gaja Standard ruloo RIPE PEAR Ruloo on spetsiaalsest materjalist mis kaitseb kangast pleekimise ja määrdumise eest. Väga kergelt hooldatav. Paigaldamine toimub kruvimise teel kas seinale või lakke. Kõik paigalduseks vajalik on komplektis olemas.

16.40 34.88 

Gaja Standard ruloo ROSE

(0)

Gaja Standard ruloo ROSE Ruloo on spetsiaalsest materjalist mis kaitseb kangast pleekimise ja määrdumise eest. Väga kergelt hooldatav. Paigaldamine toimub kruvimise teel kas seinale või lakke. Kõik paigalduseks vajalik on komplektis olemas.

20.50 43.60 

Gaja Standard ruloo SUNFLOWER

(0)

Gaja Standard ruloo SUNFLOWER Ruloo on spetsiaalsest materjalist mis kaitseb kangast pleekimise ja määrdumise eest. Väga kergelt hooldatav. Paigaldamine toimub kruvimise teel kas seinale või lakke. Kõik paigalduseks vajalik on komplektis olemas.

16.40 34.88 

Master Lock 312 ilmastikukindel tabalukk, erinevad sanga kõrgused

(0)

Master Lock 312 ilmastikukindel tabalukk, erinevad sanga kõrgused Ilmastikukindel lamineeritud terasest Master Lock ripplukk termoplastist kattega, erinevad sanga kõrgused. Omadused: – lamineeritud terasest korpus tagab tugevuse ja vastupidavuse – ilmastikukindel termoplastist ümbris tagab kaitse niiskuse ja mustuse eest – 10 mm läbimõõduga karastatud terasest sang tagab väga hea vastupidavuse lõikamise ja saagimise vastu – vastupidav …
Loe edasi Master Lock 312 ilmastikukindel tabalukk, erinevad sanga kõrgused

13.00 15.00 
-13.95 
Master Lock 5415 võtmekapp Palmett LukudMaster Lock 5415 võtmekapp Palmett Lukud

Master Lock 5415 kõrgendatud turvalisusega võtmekapp

(0)

Master Lock 5415 kõrgendatud turvalisusega seinale kinnitatav võtmekapp Select Access® kõrgendatud turvalisusega seinale kinnitatav võtmekapp võtmete hoiustamiseks. Omadused: – suurde karpi mahub mitu võtit või läbipääsukaarti – 4-kohalise koodiga – tugev tsinkkorpus kaitseb löökide ja saagimise eest – topelt lukustushoovad tagavad parema vastupidavuse – seinale paigaldatav alaliseks kasutamiseks (paigaldustarvikud komplektis) – vinüülkate kaitseb kriimustuste eest …
Loe edasi Master Lock 5415 kõrgendatud turvalisusega võtmekapp

55.00 
Avaibility: Laos
-26.23 
Master Lock M15B tabalukk Palmett Lukud

Master Lock M15B Excell tabalukk

(0)

Master Lock M15B Excell tabalukk Lamineeritud terasest Master Lock Excell® messing viimistlusega ripplukk. Omadused: – vastupidav ja tugev lamineeritud terasest korpus – Tough-Cut™ kaheksanurkne boorkarbiidist sang on 50% tugevam kui karastatud teras – 38 mm pikkune sang võimaldab rohkem erinevaid kasutusviise – Dual-Armor™ konstruktsioon: lamineeritud terasest korpus koos messing viimistlusega tagab ilmastikukindluse – vastupidav kahepoolne …
Loe edasi Master Lock M15B Excell tabalukk

31.90 
Avaibility: Laos

Assa Abloy koodlink uksele

(0)

Assa Abloy koodlink uksele Assa Abloy koodlingid skandinaavia, DIN standardi lukuraamidele ja Assa Abloy 2014 lukuraamile. Omadused: Pole vaja võtit Pole vaja juhtmeid Ideaalne alternatiiv kaardilukkudele ning sõrmejälje lugejatele Avamine 4, 5 või 6-kohalise koodiga Lukustumine automaatselt või nupust Peakood ning kuni 9 kasutajakoodi Patarei toitel, 2 liitium CR2 Patarei eluiga 100 000 kasutust Eraldi …
Loe edasi Assa Abloy koodlink uksele

Beslag Design mööblinupp Botanic

(0)

Beslag Design mööblinupp Botanic Beslag Design ilusa mustriga portselanist nuppkäepide, sobib sahtlitele ja kappidele. Diameeter: 49 mm Kõrgus: 28 mm Pinnaviimistlused/materjal: – must/portselan – valge/portselan Sobib 16 – 19 mm kruvi. Kui kaup on laost otsa lõppenud, on tellimisaeg 2-4 nädalat.  

7.00 
Avaibility: Laos
-3.17 
Beslag Design mööblinupp Chateau Palmett Lukud

Beslag Design mööblinupp Chateau

(0)

Beslag Design mööblinupp Chateau Beslag Design stiilne antiikne nuppkäepide, mis sobib kappidele, kummutitele ja sahtlitele. Diameeter: 42 mm Kõrgus: 33 mm Pinnaviimistlus: nikeldatud Sobib 16 – 19 mm kruvi. Kui kaup on laost otsa lõppenud, on tellimisaeg 2-4 nädalat.  

3.33 
Avaibility: Laos

Beslag Design mööblinupp Cuba

(0)

Beslag Design mööblinupp Cuba Beslag Design metallist nuppkäepide kapiustele ja sahtlitele. Saadaval kahes erinevas pinnaviimistluses. Mõõdud: 36 mm x 75 mm x 18 mm Pinnaviimistlused: – roostevaba terase stiilis – kroom Sobib 16 – 19 mm kruvi. Kui kaup on laost otsa lõppenud, on tellimisaeg 2-4 nädalat.  

5.00 8.00 
-4.00 
Beslag Design mööblinupp Treasure Palmett LukudBeslag Design mööblinupp Treasure Palmett Lukud

Beslag Design mööblinupp Treasure

(0)

Beslag Design mööblinupp Treasure Beslag Design rõngakujuline stiilne metallist nuppkäepide. Sobib sahtlitele, kappidele ja kummutitele. Rõnga diameeter: 32 mm Kinnitus (pikkus x laius): 66 x 20 mm Kruvitsentrite vahe: 32 mm Pinnaviimistlus: roostevaba terase stiilis Sobib 16 – 19 mm kruvi. Kui kaup on laost otsa lõppenud, on tellimisaeg 2-4 nädalat.  

5.00 
Avaibility: Laos

Beslag Design mööblinupp Wok

(0)

Beslag Design mööblinupp Wok Beslag Design stiilse disainiga puidust nuppkäepide sahtlitele, kappidele ja kummutitele. Mõõdud (diameeter/kõrgus): – 50/20 mm – 64/23 mm (tamm/valge, pähklipuu/valge) Pinnaviimistlus/värv: – tamm/valge, tamm/sinine – pähklipuu/valge, pähklipuu/türkiis, pähklipuu/tumehall Sobib 16 – 19 mm kruvi. Kui kaup on laost otsa lõppenud, on tellimisaeg 2-4 nädalat.  

5.00 11.00 

Näitan kõiki 15 tulemust