Töötajate otsimise kampaaniamäng Facebookis, kevad 2019 – esimesed auhinnad osalejatele

Palmett Lukud FB lehel oli kuulutus:

Kas sina tead, keda või mida Palmett Lukud kollektiiv otsib?
Vaimukate vastuste, jagamiste ja abistajate hulgast valime välja parimad ja premeerime neid kingiga (nädala kaupa – seni, kuni otsitav(ad) on leitud). 
Esimesed auhinnad kuulutame välja 2. mail.
Kingivihjeid veel ei anna, aga siin on üks muu vihje https://palmett.eu/toode/palun-tule-meile-toole/
Jõudu tööle!

Astrid Hallikas-e kommentaar oli meie jaoks emotsioone tekitav ja nostalgiline – kuidas me saaksime küll endale uue Mihkli. Astrid saab auhinnaks Masterlock vahva turvakarbi, jaehinnaga 45.-

Valentina Marcinkevicene jagab alati meie kõiki kuulutusi, aitäh! Valentina saab auhinnaks 16 eurot maksva putukavõrgu uksele.

Kõik kampaaniaga liitunud (jagajad, kommenteerijad või laikijad) saavad endale soovi korral kliendikaardi (kuni -10 toodete tavahinnast). Selleks palun kirjutage oma soovist FB messengeri ja me vormistame teile sooduskaardi koheselt!

Mis edasi saab? Hetkel pole me veel ei Tartus ega Tallinnas uue töötajaga lepingut sõlminud.

Mõtle, kuidas sa saad aidata meid töötaja otsingul ja aita. Kirjuta sellest, kuidas abistasid, kas FB lehele või meie Tallinna või Tartu esinduste aadressitel. Kui sa oskad meid tõesti aidata, premeerime sind oma toote või kliendikaardiga. Sina või sinu sõber võib leida endale vahva lukualal teadja töötaja aastateks!

FB kampaania kestab ka edasi. Osale ja abista.