ASSA Abloy pendelhing 280

177.56 225.42 

Puhasta
Assa Abloy Palmett Lukud

ASSA Abloy pendelhing 280


  • Valikus hingede kõrgused: 75 mm, 100 mm ja 150 mm
  • ASSA Abloy pendelhingedel on võimalik reguleerida vedru tugevust ja sulgemisjõudu.
ASSA Abloy hinged on vastupidavad ka sagedasele ja pikaajalisele kasutusele, vajades vaid minimaalset hooldust. Tugevdatud terasest hingetapi ots on kergelt sfäärilise kujuga, mis muudab hingede poolest ukse kergesti avatavaks ka lastele ja vanuritele. Hingetapi väljaulatuv osa on lühike, mis võimaldab ust kiiresti ja lihtsalt hingedele asetada (teeb ukse paigalduse mugavaks). Kasutatakse sellist kinnitusviisi, mis välistab hingetapi iseenesliku irdumise hingelehe küljest. Hingede määrimiseks võib kasutada Assa lukurasva.
ASSA Abloy pakub hingesid erinevatesse kasutuskohtadesse alates mööblist ning kergetest ustest ja akendest kuni väga raskete ning tiheda kasutusega usteni.
Vaheseibid hingedele on mõeldud ukse tõstmiseks. Vaheseibi saab kasutada hinge tõstmiseks kuni 3 mm, asetades vaheseibi hingetapi peale. Ühe seibi paksus on 1 mm.
Hingede käelisus. Kasuta paremakäelisi hingi paremakäelistel ustel ja vastupidi. Lihtne reegel ukse käelisuse määramiseks: seisa näoga suletud ukse poole ukse sellel küljel, kus näed uksehingede selgi. Kui need jäävad ukse paremale küljele, siis on uks paremakäeline, kui aga vasakule, siis on uks vasakukäeline.
Pikkus, mm

100 mm, 150mm, 75 mm