Assa Abloy 236 Connect avariiväljapääsu lukuraamid

200.37 

Price in the last 30 days is the same as current

Assa Abloy Palmett Lukud

Description

Avariiväljapääsu lukuraam evakuatsioonilinkidele, backset 35 mm.

NB! Lukuraami tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas. Tellides palume täpsustada, kas tegemist on parema või vasaku käe uksega!


Assa Abloy lukuraamide üldinfo

Assa Abloy Connect lukuraamid on valmistatud patenteeritud tehnoloogiat ja konstruktsiooni kasutades (20 erinevat patenti!) ning vastavad standardile SS3522 klass 4 ja EN12209 klass 5. Saadaval backset´ga 35 ja 50 mm. Nii moodul- kui kitsasprofiillukkude valikus on olemas kõik lukustusfunktsioonid.
Lukuraamide konkskeel on eriline – alt üles liikudes väldib ukse vajumisel tekkivaid probleeme, uks ei jää raami külge rippuma lisaks hoiab konkskeel ust tugevalt raamis ega lase seda lõõtsana lahti kangutada. Turvalukuraamide keel on tugevdatud,lahtimurdmiskatsel jõuga üle 700 kg keel blokeerub ja seejärel peab vastu 2 tundi.
Kõikidel lukuraami laiustel on lingi-südamiku vahekaugus sama ja lukustuskeel asub alati raami keskel, lukustuskaldkeelega raamidel on olemas stopperkeeleke. Isereguleeruv lingikeel liigub sujuvalt ja on pika tööeaga, kaheosalise lingikara funktsioon on olemas kõikidel backset´idel.

Enamus raame  on võimalik tellida koos mikrolülitiga, mida saab ühendada signalisatsiooni ja muude kontrollsüsteemidega.

Mikrolülitiga lukuraamide hinnad on saadaval www.palmett.ee või e-maililt: palmett@palmett.eu


Assa Abloy 236 Connect lukuraam, tooteleht (inglise keeles)

Loe lisaks Assa Abloy lukuraamide kohta siit

Additional information

Käelisus

Parem, Vasak

Brand

Assa Abloy

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.