Assa Security Center on Assa tehase lepingupartner, tehase poolt heaks kiidetud Assa toodete edasimüüja ja paigaldaja, kellel on õigus valmistada lukusüsteeme ning kes garanteerib kõrge töökvaliteedi.

ASC mitu tahku

Assa Security Center on nagu “mitmekihiline sibulapoiss”.

Tavakodaniku jaoks on see kauplus või büroo, kust saab head nõu ja kvaliteetse lukutoote koos paigaldusega.

Arhitektile on Assa Security Center alati hea koostööpartner, kellega koostöös leitakse ka kõige lennukama ideega sobiv lukustuslahendus.

Uksetootjale on Assa Security Center tark ja vajalik partner, kes aitab suhelda klientidega ja pakub head toodet hea hinnaga.

Ehitajale on Assa Security Center usaldusväärne, teadlik ja kohusetundlik alltöövõtja – alati valmis “võtmeid kätte andma”.

Kvaliteet ja turvalisus

Ehitusturul toimuvad pidevalt muutused, kord on vaja kallist ja kvaliteetset, siis jälle odavat ja keskpärast. Konkurents on tihe ja sunnib otsima odavaid lahendusi.

Assa Security Centrer’id turvalisuse ja kvaliteedi arvelt mööndusi ei tee, küll aga otsivad optimaalseid lahendusi, et ka hind oleks õiglane.

Assa Security Center’id omavad tehase sertifikaati ning neil on kohapeal õigus valmistada lukusüsteeme (sealhulgas patenteeritud).

Patenteeritud võtmekontrolliga lukusüsteemide vastu on viimasel ajal eriti elav huvi. Patenteeritud lukusüdamikega saate kaasa võtmekaardi (sertifikaadi) ning ainult kaardi alusel on võimalik tellida lisavõtmeid.