Kampaania osta seif ja võida
Soovid kohe seife vaadata? Vajuta pildile ja … hüppa!

Palmett Lukud tarbijakampaania „Osta seif ja võida!“ reeglid:


Osta kampaaniaperioodil Palmett Lukud kauplustest või palmett.eu-st seif, registreeri enda ost veebilehel ning võid võita:

Tarbijamäng toimub ajavahemikul 22.02.-22.05.2021 Palmett Lukud kauplustes, sotsiaalvõrgustikus Facebook, veebilehel www.palmett.eu  

Kampaania võidufondi koguväärtus on 346 € ja välja loositakse viis auhinda:


•    Kaks ööd majutust Lõuna-Eestis, Waide motellis hinnaga 196.-€*
•    Keraamik Aigi Orav (Asuurkeraamika) neli erinevat disainkarbikest, koguhinnaga 150.-€

Waide motell talvel
Waide motell talvel

Keraamik Aigi Orav (Asuurkeraamika) neli erinevat disainkarbikest

Kampaania läbiviimise reeglid on Palmett Lukud (edaspidi korraldaja) poolt käesolevas dokumendis kirjeldatud ja need on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Kampaanias osalemiseks tuleb kampaania ajal Palmett Lukud kauplustest või www.palmett.eu veebipoest sooritatud seifi ost registreerida Palmett Lukud veebileheküljel enne 23.05.2021 kell 00.00

Kampaania auhinda ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud inimesed ja nende pereliikmed.

Kampaanias osalemiseks edastab osaleja registreerumisel järgmised kohustuslikud andmed – ostuarve- või tellimuse number, ees- ja perekonnanimi, telefoni number,  e-mail. Korraldaja veebilehel avaldatud ankeedi täitmisega annab kampaanias osaleja korraldajale nõusoleku töödelda oma isikuandmeid kampaaniaga seotud eesmärgil ja ulatuses, samuti isikuandmete säilitamiseks ühe aasta jooksul peale kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

Kampaania korraldaja kinnitab, et töötleb kampaanias osalejate isikuandmeid kohaldades ja järgides kõiki isikuandmete kaitse põhimõtteid ning töötleb isikuandmeid vaid ulatuses, mis on vajalik kampaania läbiviimiseks.

Kampaanias osalevad kõik need Palmett Lukud tooted, mille nimetus on või mille nimetuses sisaldub sõna seif.  Üks ostetud seif osaleb kampaanias ainult üks kord.

Kampaania ajal pakub korraldaja osadele seifidele erihindasid, millised võivad kampaania kestel muutuda. Osade kampaaniatoodete pakkumised on limiteeritud kogustega, st pakkumises on piiratud arv tooteid.


Auhindade loosimine toimub hiljemalt 25.05.2021. Võitjate nimed, eesnimi ja perekonnanime esitäht, avaldatakse www.palmett.eu lehel hiljemalt 28.05.2021.

Võitjaga võetakse ühendust nädala jooksul pärast loosimist.

Loosimisel osalevad kõik perioodil 22.02.-22.05.2021 kampaania tingimustele vastavad ostud.

Auhindu ei vahetata ja nende väärtust ei kompenseerita.
 

Korraldajal on õigus võitu mitte väljastada juhul, kui:

  • Võitja ei esita isikut tõendavat dokumenti 
  • Võitja on esitanud valeandmed või jätnud täitmata nõutud väljad
  • Võitjaga ei ole võimalik tema esitatud telefoninumbril või meiliaadressil ühendust saada hiljemalt 14 päeva jooksul alates loosimise tulemuste selgumisest
  • Võitja ei ilmu võitu kokkulepitud ajal ja kampaania reeglites näidatud kohas vastu võtma
  • Võitja on mistahes viisil rikkunud kampaania reegleid


Kampaania korraldajad võtavad enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest. 


Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi  seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest kodulehe www.palmett.eu vahendusel ja kauplustes kohapeal.

Kampaania kohta saab lisainfot e-posti aadressil kampaaniainfo@palmett.eu  

Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb esitada e-posti aadressil kampaaniainfo@palmett.eu hiljemalt 15.09.2021

* Kaks ööd majutust Lõuna-Eestis, Waide motellis hinnaga 196.-€ sisaldab: kaks ööd majutust Lõuna-Eestis, Waide motellis neljases peretoas koos hommikusöögiga kasutuseks perioodil juuni-august 2021 vaba toa olemasolul. Vt lisa www.waide.ee

Kampaanias osalemiseks täida alljärgnev vorm: