Palmett Latvija SIA

Rīga
Miervaldis Karpuška
tāl +371 2928 8511
Indrek Levandi
tāl +371 2940 2544
riga@palmett.eu


Atslēgu sistēmas

Piedāvājamie varianti

Mūsdienās ir iespēja neizmantot milzīgu atslēgu saišķi , kā tas bijis agrākajos laikos. Pietiekami ir tikai pasūtīt atslēgu sistēmu, kurā tiek noteikts – kuras atslēgas atslēdz noteiktas durvis. Piemēram, saimniekam var būt atslēga, kura atslēdz visas ēkas durvis, ekonomam – atslēga, kura atslēdz tikai ieejas un pagraba durvis, un tā tālāk.

Atslēgu sistēmas der kā privātmājām, tā arī daudzdzīvokļu mājām un biroja ēkām ar daudzām slēdzamām durvīm.

Assa atslēgu sistēmas pēc atslēgu daudzuma var būt gan kā nelielas sistēmas ar vienu-divām atslēgu kombinācijām, gan kā milzīgas sistēmas ar lielu atslēgu daudzumu, kuras ietver vairākas ēkas un lietotāju grupas.

Tehniskā ziņā ir ļoti maz ierobežojumu attiecībā uz sistēmu lielumu un sarežģītības pakāpi. Sakarā ar to izstrādājamās sistēmas lietotājiem ir viegli saprotamas un ļoti ērti lietojamas. Pirms sistēmas izstrādes nepieciešams pamatīgi izvērtēt visus aspektus, kā arī pārdomāt iespējamos sistēmas papildinājumus un izmaiņas nākotnē. Šajā gadījumā iespējamie uzlabojumi varēs būt realizēti, papildinot uzstādīto sistēmu, pēc vairākiem gadiem.

Jautā padomu Assa Security Center vai Assa pārstāvniecībā.
Sistēmas ar vienu atslēgu

Vienkāršākais sistēmas veids: ar vienu atslēgu vai tās kopiju ir iespējams atslēgt vienu vai vairākas slēdzenes. Piemēram, ar vienu atslēgu var atslēgt ieejas durvis, garāžu, terasi, arī dažas citas ieejas durvis, malkas glabātuvi un velosipēda slēdzeni.

Iesakām vasarnīcām un privāto māju saimniekiem.


Daudzdzīvokļu māju sistēmas

Visas individuālās atslēgas der arī kopējo durvju slēdzenēm. Piemēram, ar dzīvokļa atslēgām iespējams atslēgt kāpņutelpas durvis, pagraba durvis u.tml. Drošības nolūkos vienas, galvenās atslēgas šajā sistēmā nav.

Iesakām dzīvokļu apvienībām, viena stāva iedzīvotājiem.


Atslēgas sistēma

Sistēma izveidota pamatojoties uz tādiem pašiem principiem, kā vienkārša atslēgu sistēma, tikai tajā iekļauta galvenā atslēga, kas atslēdz visas durvis. Tas dod iespēju piekļūt visām iekšsistēmas telpām. Galvenā atslēga būtu jāuzglabā attiecīgā vietā.

Iesakām izmantot sistēmu ražošanas, ofisa un citās tamlīdzīga tipa ēkās.Skatieties sīkāk: Sistēmu tabulu


 


http://buy-steroids.org