Lukusüsteem

Lukustusvõimalused

Tänapäeval pole tarvis enam suure võtmekimbuga ringi liikuda. Piisab kui tellida lukusüsteem. Sellega määratakse ära, milliseid uksi võtmed avavad. Näiteks peremehel võib olla kõiki uksi avav võti, majapidajal näiteks ainult välisust ja keldrit avav võti jne.

Lukusüsteemid sobivad nii eramajadele kui suurtele korrusmajadele, büroohoonetele ja mujale, kus on rohkelt lukustatavaid uksi.

Assa lukusüsteem võib varieeruda väikesest, ühe-kahe kombinatsiooniga süsteemist kuni väga mahuka süsteemini, mis hõlmab palju erinevaid hooneid ja kasutajagruppe ning sisaldab suurt arvu võtmeid.

Tehniliselt on süsteemi suuruse ja keerukuse suhtes vähe piiranguid. Lukusüsteemi eesmärk on saavutada kasutaja jaoks lihtne, kuid suure paindlikkusega lukustus. Enne lukusüsteemi rakendamist tuleks kindlasti kaaluda ka selle võimalikke laiendusi ja muudatusi tulevikus. Sellisel juhul on ka mitme aasta pärast hoonele juurdeehitust planeerides võimalik olemasolevat lukusüsteemi jätkata.

Lukusüsteemi planeerimiseks küsi nõu Assa Security Center'ist või Assa esindusest.
Ühevõtmelukustus

Lihtsaim lukustuse tüüp: ühe võtme või selle koopiatega saab avada mitu lukku. Näiteks ühe võtmega võite avada nii maja välisukse kui ka garaazhi-, terrassi-, mõne muu lukustatava siseukse ja lisaks veel paadikuuri ning kasvõi jalgratta tabaluku.

Soovitame suvilate ja eramajade omanikele.


Korrusmaja süsteem

Kõik individuaalsed võtmed avavad ka ühisruumide uksi. Näiteks saab korterivõtmega avada trepikoja, pesuruumi, keldri jms ruumi. Turvalisuse huvides sel süsteemil peavõtit ei ole.

Soovitame korteriühistutele ja korruselamutele.


Peavõtmesüsteem

Üles ehitatud samal põhimõttel kui tavaline lukusüsteem, täienduseks kõiki uksi avav peavõti. See annab võimaluse siseneda igasse süsteemisisesesse ruumi. Peavõtit tuleks hoida kindlustatud paigas.

Soovitame rakendada tööstus-, büroo- jms hoonetes.


Suur peavõtmesüsteem

Mitu peavõtmega lukusüsteemi on koondatud eraldi ühise peavõtme alla. Süsteemi peavõti avab absoluutselt kõik lukusüdamikud. Riskiohu tõttu tuleb selle kasutamist hoida range kontrolli all. Ideaalse variandina peaks peavõti olema kinni pitseeritud ja seda kasutatakse üksnes eriolukordades.

Soovitame rakendada suurtes, mitme allüksusega organisatsioonides, tööstushoonetes, haiglates.Vaata ka: Lukusüsteemi tabel 

Tee päring siit
 


http://buy-steroids.org