Elektromehhaanilised ja läbipääsutooted - üldine tutvustav info (hinnad järgmistes alajaotustes)


Sõrmejäljelugejaga läbipääsukontroll - ekey home 

Biomeetrilised sõrmejäljelugejad on leidnud laia kasutust pankades ja muudes kõrgemat turvalisust vajavates asutustes juba aastaid. Ekey home muudab seesuguse turvalise ja mugava lahenduse kättesaadavaks igaühele.


Elektromehaaniline koodlink siseustele

Kasutatakse lihtsaks siseuste läbipääsusüsteemiks (peakood ja 9 kasutajakoodi; automaatse lukustuse võimalus; lihtne paigaldada; juhtmevaba).


Autonoomne läbipääsukonntroll - Smart Air

Autonoomne läbipääsukontroll, mis kasutab 13,56 MHz RFID tehnoloogiat integreerituna luku katetesse (elektroonika on integreeritud luku katetesse; patareitoitel töötamine tähendab lihtsat paigaldust – pole vaja kaableid vedada).


Elektrilised vasturauad on enamkasutatav lahendus elektromehhaanilise lukustuse juures. Nad sobivad tiheda kasutusega ustele, samuti korrosiivsesse keskkonda, nad on töökindlad ja turvalised. Kasutuskohast ja otstarbest lähtudes jagatakse elektrilised vasturauad järgnevalt:

    - tavalised elektrivasturauad,
    - standardsed elektrivasturauad ja
    - tugevdatud elektrivasturauad.

Kõigile tasemetele on spetsiaalsed paigaldusplaadid.


Solenoidlukud sobivad kasutamiseks käigulukkudena büroohoonetesse, pankadesse jm. Sellistes hoonetes on vajalik tagada kiire läbipääs ja elektrivasturauaga võrreldes kõrgem turvalisus ning samas hoida ära kõrvaliste isikute sissepääs. Tänu väga kiirele avanemisele sobivad tiheda käidavusega ustele. Solenoidlukud on väga kvaliteetsed, kasutusmugavad, turvalised ja vastupidavad. Solenoidlukud on varustatud mikrolülitiga võimaldamaks lukukeele asendi jälgimist. Tüübilt võivad lukud olla vooluga kas pidevalt avatud või pidevalt suletud positsioonis. Pidevalt avatud tähendab seda, et elektrikatkestuse korral lukk automaatselt lukustub ja avamiseks on vaja taas elektrit. Pidevalt suletud tähendab seda, et elektrikatkestuse korral lukk automaatselt avaneb ja sulgemiseks on vaja taas elektrit.

Assa 8025

Mootorlukkude kasutusala on lai, kuid eriti vajalikud on need seal, kus tuleb tagada kõrge turvalisus ja on vajadus läbikäigukontrolli järele, nt pankades, büroohoonetes jm. Mootorlukke saab paigaldada koos läbikäigukontrolli süsteemidega ja koodlukkudega. On nii lihtsama lukustamisvõimalusega mootorlukke paikadesse, kus on oluline uste kiire avanemine, kui ka hoonetesse, kus esmane on kõrge turvalisus.

Vaata siit Connect 800 lukuraame

Assa 8000

Sobiva elektromehhaanilise toote valikul tuleb lähtuda kasutustihedusest, ukse avamise süsteemist, nõutavast turvalisuse tasemest, ohutusest, ukse tüübist (liug- või pöörduks, sile- või kitsasprofiiluks).

  

Koodlukud sobivad büroode, pankade jm ettevõtete välis- või vaheustele, kus on vaja tagada piiratud sissepääs. Uks on avatav koodi või kaardi abil - läbi pääsevad vaid need, kellele vastav kood või kaart on väljastatud.

Solid 1100


Vaata lisaks: Läbikäigukontrolli süsteemid