Kapilukud ja nurgariivid

 


Assa Desmo on uus patenteeritud kapilukk, mis on väga vastupidav ja sobib ka rasketesse keskkonnatingimustesse. Sisaldab 8 tihvti, mis tagavad lukule muukimiskindluse ja pika tööea. Kuna lukk nõuab väga täpset võtmevalmistamist, on võtmete kopeerimine ilma vastavate seadmeteta võimatu. Lukkudele tuleb võtmed tellida eraldi. Võtit keeratakse lukustamiseks 90°, võtme saab südamikust välja üksnes lukustatud asendis. Standardina avaneb lukk paremale, eritellimusena ka vasakule. Võimalik koostada lukusüsteem.

Lukk Desmo 8950 sobib kappidele, mille ukse paksus on kuni 16 mm. Luku läbimõõt 22 mm. Luku Desmo 8920 läbimõõt on 19 mm.

 

Assa Twin kapilukkudel on 5 ülemist tihvti ja 4 küljetifvti, mis tagavad luku suure turvalisuse. Twin kapilukud on puurimiskindlad. Lukkudele tuleb tellida võtmed eraldi. Võtit keeratakse lukustamiseks 90°, võtme saab südamikust välja üksnes lukustatud asendis. Standardina avaneb lukk paremale, eritellimusena ka vasakule. Võimalik koostada lukusüsteem. Assa 5-tihvtiline kapilukk on lahendus kliendile, kes otsib soodsa hinnaga turvalist kapilukku. Eritellimisel on võimalik saada lukku ka puurimiskaitsega.

Lukk Twin 8450 sobib kappidele, mille ukse paksus on kuni 16 mm. Lukk Twin 10450 sobib kappidele, mille ukse paksus on kuni 22 mm.


Assa nurgariivide lukustamine toimub poolkaarekujuliselt liikuva hoova abil, mis välistab võimaluse avada kahepoolse ukse passiivset poolt, kui uksed on suletud asendis. Assa nurgariivid on töökindlad ja turvalised.

Assa 2396 nurgariiv on kasutamiseks kahepoolse ukse passiivsel uksepoolel. Aktiivse uksepoole avanemine avab automaatselt ka nurgariivi.
ASSA nurgariivid

Hind

 

96

49,92

 

Vasturaud 96

1,25

 

1296

ei toodeta

 

1396

45,24

 

2396*

124,80

 

Juhik/toruvastus

12,96

 

* Kahepoolse ukse passiivsele uksepoolele. Aktiivse ukse avamine avab automaatselt ka nurgariivi.

 


http://buy-steroids.org