Palmett Lukud OÜ

Tallinn: Laki 3a, tel 656 3631
Tartu: Ringtee 75, tel 738 0154
palmett@palmett.eu


Asutuste lukustus täidab mitmekihilisi ja nõudlikke funktsioone


Koolid, riigiasutused, teenindusettevõtted, või siis mitmete hooneteüksustega koosnevad linnakud vajavad mõnikord keerukate komponentidega seostatud terviklikku lukusüsteemi.

Teenuseid ja tooted, alates lukusüsteemi projekteerimisest  paigalduse ja hoolduseni. 

Võtmete valmistamine, südamike ümberkodeerimine

 • Võtmed on need tülikad kimbud ettevõtja vööl, mida on alalõpmata vaja jällegi kellelegi jagada ja uuesti teha. Südamikke on vaja ümber kodeerida, kui ruumide paigutus muutub või toimuvad ümberehitused.

 • Lukusüsteemi projekteerimine ja väljaehitamine
  Lukusüsteem on ettevõttes otstarbekas kasutada. Igal töötajal on vaid üks võti, millega ta avab just need uksed, kuhu tal vajadus ja õigus minna. Võtmekimp töötajatel on pea olematu ja paljude võtmete valmistamise kulu ei olegi. Üha rohkem tellivad ettevõtjad Assa lukusüsteemi, kus kontroll võtmete tegemise üle on vaid firmajuhi määratud isikul. Neid võtmeid saab juurde teha ainult see Assa Security Center, kes antud lukusüsteemi ka ehitas, teised võtmetegijad lisavõtmeid teha ei saa.

  Vaata täpsemalt: ASSA lukusüsteem

 • Käigukontrolli süsteemid
  Käigukontrollisüsteem kujutab endast lukusüsteemi, mis on ühendatud arvutiga. Vastavalt süsteemi võimsusele on võimalik kasvõi määrata, kes millisel ajal uksest võib siseneda.

  Vaata täpsemalt: Käigukontrolli süsteemid

 • Tarvikud ustele ja akendele, võtmed
  Uksepiirajad, et uks ei käiks vastu seina või seisaks soovitud asendis; uksesilmad, uksehinged, riivid, aknafiksaatorid. Tallinnas valmistame teile Assa originaalvõtmeid, Tartus lisaks Assa originaalvõtmetele ka mitmesuguseid nn europlangil võtmekoopiaid.

 • Lihtsad ja odavad lahendused vanadele ustele
  Kui ei ole plaanis või võimalik investeerida uutesse lukusüsteemidesse, oleme soovitanud kasutada nö segamini süsteemi, näiteks koolimajad, kus pole otstarbekas korraga vahetada välja kogu toimiv lukustus, ent mõned lukud on rivist välja läinud ja mõni ruum vajab turvalist lukku. Oleme soovitanud tellida ikkagi juba tuleviku süsteem, kus väljavahetamisele minevad lukud asendatakse juba süsteemijärgsete lukkudega. Teistele, ootamist kannatavatele rikkiläinud lukkudele aga oleme pakkunud samaväärse asenduse.

 • Lukustuse paigaldus ning hooldus teie ettevõttes
 • Võtmete valmistamine Trükikoda Kroonpress


 


http://buy-steroids.org