Palmett Lukud OÜ

Tallinn: Laki 3a, tel 656 3631
Tartu: Ringtee 75, tel 738 0154
palmett@palmett.eu


Lukkude vahetus - enamlevinud põhjused lukkude vahetamiseks ja millest alustada


Võtmed on kadunud või varastatud


   • Saatke meile foto lukusüdamikust ja/või võtmest või mõlemast. Selle alusel saame me esmase info, mida on vaja välja vahetada ja saame teha hinnapakkumise või küsida lisainfot. Kontaktid leiate siit või saatke info all paremas nurgas olevast kirjanurgast.  
   • Helistage meile. Püüame telefoni teel leida lahenduse. Kontaktid leiate siit

Võti ei keera korralikult, takerdub või keerab raskelt

   • Kontrollige, kas võti on puhas. Mehhaanilisi võtmeid võib pesta seebi, vee ja harjaga. 
   • Hooldage, puhastage lukusüdamik. See käib nii: lasete lukusüdamikku tootja poolt soovitatud lukuõli. Nüüd panete südamikku võtme ja ei keera seda mitte mingil juhul. Võtate võtme välja ja puhastate selle pehme paberi sisse. Sama kordate nii kaua, kuni võti enam määrdunud pole. Luku hooldusvahendid saate osta meie kauplustest  või e-poest
   • Kontrollige, kas hoopis uks pole vajunud. Avage uks ja keerake võtit südamikus. Kui nüüd võti keerab hästi, võrreldes sellega, kui uks kinni oli, siis on vaja ust reguleerida. 
   • Võtke meiega ühendust ja peame nõu.  Kontaktid leiate siit või saatke info all paremas nurgas olevast kirjanurgast. 

Te kolisite ja soovite kindel olla, et teile anti üle kõik võtmed

   • Saatke meile foto lukusüdamikust ja/või võtmest või mõlemast. Selle alusel saame me esmase info, mida on vaja välja vahetada ja saame teha hinnapakkumise või küsida lisainfot. Kontaktid leiate siit või saatke info all paremas nurgas olevast kirjanurgast. 
   • Teil on lukusüdamikud, millega on kaasas võtmesertifikaat. Mõnede sertifitseeritud võtmete valmistamise puhul peetakse võtmete arvu üle arvet. Saatke meile sertifikaadi number või koopia ja me oskame teile vastata, milline on teie võtmesüsteem ning kas võtmete arvu on võimalik tuvastada 


Lukud on vanad ning kulunud

   • Saatke meile fotod lukustusest. Eriti oluline on pilt, mis on tehtud lukuraami otsast (kui avate ukse) ja südamikest, linkidest. Selle alusel saame me esmase info, et teha hinnapakkumine või küsida lisainfot. Kontaktid leiate siit või saatke info all paremas nurgas olevast kirjanurgast. 
   • Võtke vana lukk meie juurde kaasa, et saaksime parima sobiva asenduse leida. Hea, kui mõõdate ära ka ukse paksuse ja kontrollite, kas lukk on süvistatud ukselehe keskele. Kontaktid leiate siit 
   • Võtke lukk välja ja joonistage lukuraami mõõdud paberile, et joonise põhjal meie juures asendus leida. Kontaktid leiate siit  


Lukud pole turvalised või te pole kindel nende turvalisuses
 
   • Saatke meile fotod lukustusest. Eriti oluline on pilt, mis on tehtud lukuraami otsast (kui avate ukse) ja südamikest, linkidest. Selle alusel saame me esmase info, et teha hinnapakkumine või küsida lisainfot. Kontaktid leiate siit või saatke info all paremas nurgas olevast kirjanurgast. 


Kui otsid "Spunki": 

Kirjuta ning küsi - oranž  või hall kastike all paremas nurgas. Sinna kasti saab lisada ka fotosid, kui need võivad olla abiks. 

Kirjuta või helista, kontaktandmed leiad siit.

Kasuta otsingukasti - ülal paremal. Kirjuta sinna otsitava toote sõna ja vali tulemuste seast sobiv. 

 

Võta meiega ühendust siit ja saa kaup kätte kauplusest või posti teel.