• Huumorivõistlus

 

Palmett Lukud OÜ

Tallinn: Laki 3a, tel 656 3631
Tartu: Ringtee 75, tel 738 0154
palmett@palmett.eu


Knix.Mari

 

Oksaroosike on vanaks jäänud. Istub oma lagunenud värtna kõrval lagunenud suures kõledas lossis, silitab sülesolevat poolpimedat truud kassi.
Ühtäkki ilmub Okasroosikese ette Haldjas.
"Kallis Okasroosike, täidan Sinu kolm soovi!"
Esiteks soovib Okasroosike olla taas noor ja ilus. Soov täidetakse.
Teiseks soovib Okasroosike, et tema loss oleks taas täies hiilguses uus ja renoveeritud. Okasroosikese soov saab koheselt täidetud.
Kolmandaks silmitseb Okasroosike oma truud vana kassi ja soovib, et see muudetakse võrratuks Printsiks. Okasroosikese soov täidetakse.
Seisavad imekena ja noor Okasroosike koos uskumatult meeldiva Printsiga uhke lossi ees. Paneb Prints oma pea hellalt-hellalt Oksaroosikese õlale ja sosistab vaikselt-vaikselt Okasroosikesele kõrva:
"On sul nüüd ju kahju, et sa mu ära lasid kastreerida...?"

 

*     *     *

 

Pahuras tujus maksuametnik siseneb suveniiride poekesse.
"Nii, maksuametiga te koostööd ei tee, makse sama hästi kui ei maksa, oskate oma tulud-kulud võrdseks nihverdada aga aina petate rahvast ja võtate hõlptulu!"
Tige ametnik seisatab riiuli ees, kus on välja pandud kõikvõimalikud kuivatatud lehekesed, teepurud, jahvatatud ninasarviku sarvepuru, millel igal juures selgitus. Üks aitab armuvalu vastu, teine toob titeõnne, kolmanda tarvitamine  annab seitsme mehe jõu.
"Kuidas saab mingi kondipuru näiteks seksuaalelu  parandada?" hakkab maksuametnik norima.
Müüja vastu: "Vaadake, te peate seda ikka enne ise tarvitama, siis alles kogete, aitas või mitte..."
Edasi läheb pahur ametnik järgmise riiulikese juurde.
"No kuulge, see on lauspettus, mismoodi mingi kivikese taskuskandmine vaesuse eemal hoiab või vastassugupoolt ligi meelitab?"
Ka nüüd ei hakka müüja asja lahti selgitama vaid arvab, et ametnik peaks asja omal nahal ära proovima ja siis nurisema...
Pisut paranenud tujuga ametnik läheb siiski kolmanda riiuli juurde, kus kõiksugu raamatukesed ja kalendrid välja pandud on. Pilk peatub kalendril, kus on  kirjas 23. dets REEDE, 24. dets REEDE , 25. dets REEDE, 26. dets REEDE... jne.
Nüüd hakkab maksuametnik lausa naerust ja heameelest luksuma.
"No nüüd seletage küll mulle ära, et see siin ei ole puhas pettus, kuidas saavad kõik kuupäevad olla reeded!?"
Rahulik müüja naeratab malbelt: "Teate, seda pole teil isegi osta vaja, see on meil niigi kõige minevam kaup. See on nimelt üksikul saarel elanud Robinsoni seksuaalpäevik ja seda kingivad naised oma truudusetutele meestele..."